Loading...
Back-End Vývojář - Freelance (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab

Hledáme zkušeného externího Back-End vývojáře, který nám pomůže s budováním komplexních a škálovatelných webových aplikací pro naše nové i stávající produkty a služby. Pokud hledáte pozici, kde se budete podílet na jedinečných a smysluplných projektech, je právě toto vaše příležitost.

Co budete dělat
  • Design a tvorba nových backend řešení pro Discovery a MVP projekty

  • Spolupráce s dedikovaným týmem na existujících projektech – např. HoppyGo, CareDriver nebo Uniqway

  • Spolupráce s Discovery týmem a designéry pro pochopení požadavků koncového uživatele, formulace případových studií a následné převedení do pragmatického a efektivního technického řešení

  • Zlepšování kódů prostřednictvím unit testů, automatizace a provádění code review

  • Provádění technické analýzy pro vývoj nových funkcí

  • Měření a optimalizace výkonu produkčních systémů

  • Sledování nejnovějších trendů a navrhování zlepšení architektury systémů

Co budete potřebovat
  • Zkušenosti s programováním backend systémů v Node.js (zkušenost s PHP výhodou)

  • Zkušenosti s RESTful API

  • Znalost relačních a non-SQL databází

  • Zkušenost alespoň s jedním z cloudových řešení: AWS, Google Cloud nebo Heroku

  • Zkušenost s GIT

  • Znalost všech aspektů backend služeb a ideálně přesah do frontendu

  • Angličtina na komunikativní úrovni, čeština výhodou

Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Daniel Ondrůj

V oblasti vývoje software jsem více jak 8 let, kdy jsem především pomáhal startupům budovat jejich sny. Mým hlavním zaměřením byl vývoj backendu a mobilních aplikací. Začal jsem jako iOS vývojář a postupem času se posunul do role projektového manažera. Jsem nadšený z příležitosti využít a dále rozšiřovat mé znalosti a zkušenosti jako Software Architect ve ŠKODA AUTO DigiLabu. Můj zájem o technologie implementované do automobilů zde perfektně zapadá.

Ondřej Šatera

Vývoji webových stránek a aplikací se věnuji od střední školy. Za tu dobu jsem si zkusil práci na různých zakázkách, které sahaly od běžných prezentačních webů až po eshopy a cloudové SaaS aplikace. Baví mě hledat efektivní řešení složitých problémů za použití nejmodernějších technologií. Proto jsem nastoupil do ŠKODA AUTO DigiLab, kde můžu moje zkušenosti využít na projektech s globálním dosahem.

David Kocich

Už během studia geoinformatiky jsem se kromě zpracování a analýzy dat věnoval i jejich vizualizaci a začal se více zajímat o programování webových a zejména mapových aplikací. Později jsem spolupracoval s několika mezinárodními týmy na projektech, které byly v různých stádiích vývoje, čímž jsem získal přehled v dalších technologií. Během své práce se vždy snažím hledat inovativní přístupy pro urychlení celého vývojového procesu. Práce v Digilabu je pro mě každodenní výzvou a možností podílet se na rozvoji pokrokových projektů. V Digilabu zastřešuji především vývoj v oblasti webových a hybridních mobilních aplikací, přičemž jsem stále nápomocný i v oblasti práce s geodaty.

img josef