Loading...
Business Owner / Product Manager (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab

Hledáme zkušeného kolegu/kolegyni na pozici Business Owner/Product manager se zaměřením na digitální produkty. Jedná se o skvělou příležitost pro samostatnou a inovativní osobnost, která se nebojí zavádět nové projekty na trh, podílet se na marketingové strategii a nebojí se zodpovědnosti za plnění KPI´s.

Co budete dělat
  • Správa portfolia daných služeb B2C
  • Řídí zajištění synergií služeb B2C s koncernem VW a centrálou ŠA.
  • Podporuje finanční prognózy a analýzu stávajících produktů.
  • řídí implementaci vlastností, funkcí a nových nápadů produktu.
  • Udržuje neustálý další rozvoj digitálních obchodních modelů, produktů a služeb (např. ve voze a kolem vozu, intermodální služby) a zavádění nezbytných změn v potřebných systémech.
  • Podílí se na definici, implementaci a vývoji ekosystému, platforem a řešení B2C.
  • Udržování strategických partnerů a partnerství
  • podporuje vedoucího oddělení služeb B2C v projektech, činnostech a úkolech.
Co budete potřebovat
  • Min 3 roky zkušeností s kompexním vedením projektů
  • Zkušenosti v oblasti digitálních produktů
  • Samostatnost, prozákaznické myšlení a tah na branku
  • Prokázané profesionální mezilidské dovednosti - vysoká úroveň motivace, integrita, sebedůvěra, schopnost převzít iniciativu a řídit malé skupiny zaměstnanců.
  • Vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Strategické a analytické myšlení, znalost digitálních služeb ŠKODA AUTO - výhodou
  • Obchodní a marketingový background nutností
  • Znalost AJ a ČJ na úrovni C1, NJ výhodou
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Michal Reichl

V posledních 10 letech jsem pracoval na obou stranách (byznysové i vývojové) digitálních produktů. Podílel jsem se na tvorbě první konektivní strategie ŠKODA AUTO, pomáhal startupům s digitálními kampaněmi a přivedl k životu webovou verzi Laury - digitální asistentky ŠKODA AUTO. Nyní jsem společně se svým týmem zodpovědný primárně za konektivní produkty a služby, které mají naším zákazníkům poskytnout co největší přidanou hodnotu a usnadnit jejich život. Jedná se např. o produkty typu doručení zboží do zavazadlového prostoru nebo služby chytrého parkování.

Marek Mach
Marek Mach

Do ŠKODA AUTO DigiLab jsem se přesunul ze společnosti Deloitte Advisory, kde jsem působil jako konzultant pro oblast Digitální transformace a to především v automotive sektoru. V roli konzultanta jsem prošel oddělením VBO, kde jsem se věnoval hlavně strategickému rozvoji Digitalizace prodejní sítě ŠKODA AUTO. Následně jsem se přesunul do oddělení GX, kde jsem měl na starosti projekt LBO v roli Key account manažera a byl jsem zodpovědný za partnerské vztahy a spolupráci. V mé současné pozici působím jako Business Owner pro LBO a CABS.

Tomáš Dražil

Posledních sedm let jsem pracoval jako Project Manager různých digitálních služeb pro automotive. Mám zkušenosti z různých oblastí od technického vývoje, přes produktovou strategii až po oblast obchodu. Během mé kariéry jsem měl možnost vést integraci prvních řešení do konektivních vozů ŠKODA, vývoj projektů mobility a definování nových digitálních projektů na straně obchodu. Jsem otevřený nápadům, nadšenec do nových technologií, které se snažím úspěšně doručit naším zákazníkům. Ve ŠKODA AUTO DigiLab jsem zodpovědný za business ownership nových digitálních projektů.

HR person