Loading...
E - COMMERCE SPECIALIST (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab
Hledáme vysoce motivovaného E-commerce specialistu, který nám pomůže s růstem příjmů společnosti zajištěním spokojenosti zákazníků s poskytovanými digitálními službami, identifikováním nových obchodních příležitostí, shromažďováním jejich zpětné vazby a reflektováním prodejního procesu a cest zákazníků.
Je to skvělá příležitost, jak se stát součástí našeho nového týmu!
Co budete dělat
  • Řízení elektronického obchodu B2C
  • Řízení e-shop týmu
  • Úzká spolupráce s product ownerem  v rámci tvorby uživatelských scénářů a funkcionalit platformy
  • Klíčové testování nových funkcí
  • Product & non product content management
  • Podpora B2C procesů v prostředí Škoda Auto
  • Odpovědnost za stížnosti a reklamace zákazníků (zvláštní případy)
  • Reportovaní prodejní výkonnosti a plnění KPI
  • Nové průzkumy trhu a zkoumání nových obchodních příležitostí
  • Určování provozních překážek a jejich zlepšování
  • Komunikace s příslušnými zúčastněnými stranami
  • Příprava zpráv a aktiv pro potřeby digitálních služeb
Co budete potřebovat
  • Výbornou úroveň angličtiny a češtiny slovem i písmem
  • Znalosti získané z prodeje, marketingu a vývoje produktů
  • Alespoň 2 roky zkušeností s prokázanou schopností řídit komplexní projekty
  • Motivovanou, samostatnou a cílevědomou osobnost s podnikatelským duchem orientovanou na dosahování výsledků a cílů; Schopnost určovat priority, rozhodovat a jednat; Touhu přinášet nové nápady.
  • Vynikající komunikační schopnosti, které budou nezbytné při vyjednávání a dosažení dohody s interními a externími zúčastněnými stranami
  • Strategické a analytické myšlení, porozumění digitálním službám a produktům ŠKODA AUTO
HR person