Loading...
HR Specialist – Ext. Staffed Position
ŠKODA AUTO DigiLab

Pro náš malý HR (svým významem nemalý) tým, hledáme dalšího srdcaře/srdcařku na pozici HR Specialist.

Co budete dělat
  • Spolupracovat s HR a dalšími souvisejícími odděleními ve ŠKODA AUTO v oblasti HR
  • Spravovat inovativní nástroje a platformy zaměřené na Performance management a Recruitment (např. Trakstar, Team Fast Feedback, Recruitee)
  • Zajištovat hladký onboarding pro nováčky
  • Budete HR business partnerem pro naše projekty (např. HoppyGo, BeRider, Uniqway)
  • Spolupracovat s personální agenturou
  • Vyhledávat talenty
  • Spolupracovat v oblasti vzdělávání
  • A mnoho a mnoho dalšího :-)
Co budete potřebovat
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti HR, zejména v oblasti in-house náborových zkušeností v rychle se rozvíjejícím prostředí
  • Prokazatelné zkušenosti s IT/technickým i netechnickým náborem
  • Zkušenost jako HR Operations / Specialist nebo HR Generalist bude výhodou
  • Velmi dobrá znalost pracovního práva ČR
  • Pokročilá úroveň znalosti MS Office
  • Vynikající komunikační dovednosti a interpersonální vztahové dovednosti
  • Čeština (rodilý mluvčí) a angličtina na komunikativní úrovni (minimálně B2)
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Jana Krákorová

Jako HR Manager mám u nás ve ŠKODA AUTO DigiLab (kromě HR procesů a všeho co si manažerská role žádá) na starosti to nejcennější a nejdůležitější, a to jsou naši lidé. V oblasti lidských zdrojů pracuji 16 let a proto vím, že práce s lidským potenciálem, jeho správným využitím a rozvojem, je jeden z hlavních pilířů, bez kterého se nedá vystavět úspěšná a zdravá firma. A proto jsem nesmírně ráda, že právě tady v DigiLabu jsme obklopena skvělým, velmi talentovaným a motivovaným týmem.

HR person