Loading...
Innovation and Scouting Specialist (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab
Naší vizí ve ŠKODA AUTO DigiLab je propojit vozy a digitální produkty do jednoho hladce fungujícího ekosystému a poskytnout zákazníkům ŠKODA AUTO jedinečnou zákaznickou zkušenost.

V současné době hledáme někoho, kdo se chce podílet na probíhající digitální transformaci v rámci automobilového průmyslu a na projektech v globálním měřítku.
Co budete dělat
  • Zodpovídat za návrh a vývoj nových, inovativních nápadů a produktů s mezinárodním přesahem
  • Reportovat průběh svěřených projektů
  • Proaktivně vyhledávat nové možnosti, oblasti pro zlepšení a sledovat trendy v odvětví
  • Spolupracovat s Innovation and Scouting leaderem
  • Spolupracovat se startupy, partnery ve ŠKODA AUTO a koncernem Volkswagen
Co budete potřebovat
  • Prokazatelnou zkušenost s business developmentem a vedením komplexních projektů
  • Strategické a kreativní myšlení, porozumění digitálním službám v automotive výhodou
  • Inovace a hledání kreativních řešení složitých problémů pro vás nejsou problém
  • Při dosahování klíčových cílů jste vytrvalí a máte trpělivost
  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Výborná znalost angličtiny v psaném i mluveném projevu, němčina výhodou
  • Znalost MS Office nástrojů
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
David Beška
David Beška

V oblasti marketingu a digitálních technologií se pohybuji více než 20 let. Zkušenosti jsem sbíral v oblastech médií, digitálních agentur následně i ve vlastní firmě. V roce 2018 jsem dostal možnost tyto praktické zkušenosti přenést do teamu ŠKODA AUTO DigiLab, kde se potkává svět digitálních technologií a automobilový průmysl - dva obory, které mě vždy velmi zajímaly. Mým úkolem je vést marketingový team, který má na starosti ATL, BTL, digitální kampaně, datovou analytiku, event marketing a určovat marketingovou strategii nejen pro ŠKODA AUTO Digilab, ale i pro konkrétní projekty, které v oblasti mobility, emobility a umělé inteligence postupně spouštíme.

Tomáš Kývala

Do týmu ŠKODA AUTO DigiLab jsem nastoupil jako stážista již během studia univerzity. Díky tomu jsem měl možnost poznat, jak vznikají nové mobilitní služby. Nyní jako zaměstnanec můžu přispět svými znalostmi ze světa sdílené ekonomiky, mikromobility a elektromobility. Součástí mé práce je sledovat nové trendy v oblasti technologií a inovací. Tyto poznatky pak využíváme k vybudování nových projektů, nebo zlepšeních těch existujících.

František Ficek

Po vice než pěti letech práce na projektech ve výzkumu trhu a v akademické a neziskové sféře, jsem se s nadšením přidal do týmu Innovation and scouting ve ŠKODA AUTO DigiLab jako Researcher a Business Analyst. Tato práce vyžaduje značné úsilí a dostatek kreativity, ale také nabízí ohromné množství prostoru pro osobní růst. Mým úkolem je dohlížet na výzkumy trhu a vést projekty zaměřené na nové využití dat nebo pracovat na inovativních nápadech pro digitální platformy a elektromobilitní projekty.

HR person