Loading...
Integrační Manažer (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab
Hledáme zkušeného odborníka, který bude odpovědný za zajištění správné integrace a funkčnosti řešení nových zařízení do automobilů ŠKODA. Integration Manager se stane spojkou mezi IT odděleními společností VW a ŠKODA.
Co budete dělat
  • Projektová podpora pro nové mobilitní projekty v oblastech výzkumu a vývoje, kvality a předsériové fáze
  • Řízení všech IT činností s cílem, aby backendová zařízení fungovala s řešením nových zařízení i s byznys platformou, což zahrnuje například tyto úkoly:
  • Sledování milníků a časového harmonogramu
  • Řízení testování a selhání pro ŠKODA
  • Zajišťování integrace End2End nových zařízení a systémů do ŠKODA AUTO
  • Podpora nových projektů mobility interně pro ŠKODA (prostředník mezi dodavateli a VW) zejména podpora interním partnerům odpovědným za IT/souvisejícím procesům.
  • Implementace buď od začátku, nebo implementace stávajících VW systémů do ŠKODA AUTO, nebo implementace systémů/řešení Connected Car
  • Dodržování agilních metodik (např. SCRUM) nebo interní metodiky ŠKODA
Co budete potřebovat
  • Magisterský vysokoškolský titul v inženýrských vědách (přednost má IT) nebo ekvivalentní odborná kvalifikace
  • Minimálně 3 roky praxe v oboru IT implementací na pozici projektového manažera
  • Doložené zkušenosti s řízením IT / technických projektů, nástrojů PM a agilních metodik
  • Velkou výhodou jsou solidní znalosti ekosystémů ŠKODA AUTO nebo technické znalosti oboru automotive
  • Podnikatelský duch: schopnost sestavit byznys plán a vytvářet obchodní scénáře (včetně odůvodnění investic, ROI, prodejní rétorika)
  • Angličtina alespoň na úrovni B2 (vyšší středně pokročilý), výhodou je čeština a němčina
  • Skvělé komunikativní dovednosti (písemné i ústní) pro efektivní interakci s různými zainteresovanými osobami a externími prodejci, dobrý vyjednávač.
  • Schopnost vyvažovat několik priorit, pracovat samostatně pod tlakem, překonávat překážky a plnit konečné termíny
  • Nadšení pro nové technologie (včetně nových mobilitních řešení)
img josef