Loading...
iOS vývojář (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab

Hledáme nadšeného vývojáře mobilních aplikací, který nám pomůže vytvářet a udržovat vysoce kvalitní mobilní aplikace pro zařízení iOS. Pokud hledáte práci, kde se budete moci podílet na unikátních a smysluplných projektech, tohle je kariéra přesně pro vás.

Co budete dělat
  • Činnosti napříč celým životním cyklem aplikace - koncept, návrh, testování, release a podpora
  • Návrh a vytváření nových skvělých mobilních aplikací pro projekty Discovery a MVP
  • Spolupráce se specializovaným týmem na stávajících projektech - tj. HoppyGo, CareDriver nebo Uniqway
  • Zjišťování posledních průmyslových trendů v mobilních technologiích
  • Výzkum a návrh nových prvků a zlepšení
Co budete potřebovat
  • Prokazatelné pracovní zkušenosti s vývojem iOS
  • Pokročilé znalosti Swift (zkušenosti s Objective-C jsou výhodou)
  • Pokročilé znalosti zásad OOP, návrhové vzory a architektura aplikací
  • Zkušenosti se zápisem testů jednotek a UI
  • Slušné základní znalosti Xcode, Cocoapods / Carthage, iOS SDK
  • Zkušenosti s GIT a mobilní analytikou
  • Zkušenosti s Firebase
  • Znalost perzistence místních dat, CI, distribučního procesu, push notifikace a plateb
  • Perfektní angličtina je nutná, čeština je výhodou
VÝHODOU BUDE:
  • Znalost další platformy, ideálně frontend nebo mobilní
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Daniel Ondrůj

V oblasti vývoje software jsem více jak 8 let, kdy jsem především pomáhal startupům budovat jejich sny. Mým hlavním zaměřením byl vývoj backendu a mobilních aplikací. Začal jsem jako iOS vývojář a postupem času se posunul do role projektového manažera. Jsem nadšený z příležitosti využít a dále rozšiřovat mé znalosti a zkušenosti jako Software Architect ve ŠKODA AUTO DigiLabu. Můj zájem o technologie implementované do automobilů zde perfektně zapadá.

Ondřej Šatera

Vývoji webových stránek a aplikací se věnuji od střední školy. Za tu dobu jsem si zkusil práci na různých zakázkách, které sahaly od běžných prezentačních webů až po eshopy a cloudové SaaS aplikace. Baví mě hledat efektivní řešení složitých problémů za použití nejmodernějších technologií. Proto jsem nastoupil do ŠKODA AUTO DigiLab, kde můžu moje zkušenosti využít na projektech s globálním dosahem.

David Kocich

Už během studia geoinformatiky jsem se kromě zpracování a analýzy dat věnoval i jejich vizualizaci a začal se více zajímat o programování webových a zejména mapových aplikací. Později jsem spolupracoval s několika mezinárodními týmy na projektech, které byly v různých stádiích vývoje, čímž jsem získal přehled v dalších technologií. Během své práce se vždy snažím hledat inovativní přístupy pro urychlení celého vývojového procesu. Práce v Digilabu je pro mě každodenní výzvou a možností podílet se na rozvoji pokrokových projektů. V Digilabu zastřešuji především vývoj v oblasti webových a hybridních mobilních aplikací, přičemž jsem stále nápomocný i v oblasti práce s geodaty.

img josef