Loading...
iOS vývojář
ŠKODA AUTO DigiLab

We are looking for a passionate Mobile developer who will help us to develop and maintain high quality mobile applications for iOS devices. If you are looking for a position, where you will participate in unique and meaningful projects, this is the career for you.

Co budete dělat
  • Deliver across the entire app life cycle - concept, design, test, release and support
  • Design and create new delightful mobile applications for Discovery and MVP's projects
  • Cooperate with dedicated team on existing projects - i.e. HoppyGo, CareDriver or Uniqway
  • Keep up-to-date on the latest industry trends in the mobile technologies
  • Research and suggest new features and improvements
Co budete potřebovat
  • Proven experience with iOS development
  • Advanced knowledge in Swift (experience with Objective-C is a plus)
  • Advanced in OOP principles, design patterns and app architecture
  • Experience with writing unit and UI tests
  • Solid background knowledge of Xcode, Cocoapods / Carthage, iOS SDK
  • Experience with GIT and mobile analytics
  • Experience with Firebase
  • Familiarity with Local data persistence, CI, Distribution process, push notifications and payments
  • English full proficiency is a must, Czech is an advantage

NICE TO HAVE:

  • Secondary platform, ideally frontend or mobile
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Daniel Ondrůj

V oblasti vývoje software jsem více jak 8 let, kdy jsem především pomáhal startupům budovat jejich sny. Mým hlavním zaměřením byl vývoj backendu a mobilních aplikací. Začal jsem jako iOS vývojář a postupem času se posunul do role projektového manažera. Jsem nadšený z příležitosti využít a dále rozšiřovat mé znalosti a zkušenosti jako Software Architect ve ŠKODA AUTO DigiLabu. Můj zájem o technologie implementované do automobilů zde perfektně zapadá.

Ondřej Šatera

Vývoji webových stránek a aplikací se věnuji od střední školy. Za tu dobu jsem si zkusil práci na různých zakázkách, které sahaly od běžných prezentačních webů až po eshopy a cloudové SaaS aplikace. Baví mě hledat efektivní řešení složitých problémů za použití nejmodernějších technologií. Proto jsem nastoupil do ŠKODA AUTO DigiLab, kde můžu moje zkušenosti využít na projektech s globálním dosahem.

David Kocich

Už během studia geoinformatiky jsem se kromě zpracování a analýzy dat věnoval i jejich vizualizaci a začal se více zajímat o programování webových a zejména mapových aplikací. Později jsem spolupracoval s několika mezinárodními týmy na projektech, které byly v různých stádiích vývoje, čímž jsem získal přehled v dalších technologií. Během své práce se vždy snažím hledat inovativní přístupy pro urychlení celého vývojového procesu. Práce v Digilabu je pro mě každodenní výzvou a možností podílet se na rozvoji pokrokových projektů. V Digilabu zastřešuji především vývoj v oblasti webových a hybridních mobilních aplikací, přičemž jsem stále nápomocný i v oblasti práce s geodaty.

img josef