Loading...
IT Analytik (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab
Hledáme technicky zdatného analytika, který bude v rámci ŠKODA AUTO DigiLab, zodpovědný za technologický přehled nových i stávajících projektů, tj. citymove, BeRider a další.
Budete se věnovat mapování dat, analýze a tvorbě IT architektury, analýze stávajících řešení, plánování integrace mezi našimi již existujícími (a připravovanými) projekty.
Hledáte-li příležitost, kde se budete podílet na unikátních a smysluplných projektech, toto je pro Vás ta správná volba.
Co budete dělat
  • Analýza obchodních procesů služby MaaS (Mobility as a Service) a její transformace na technologické požadavky;
  • Technická podpora týmu z hlediska tvorby, konzultací a ověřování technických požadavků a specifikací;
  • Komunikační most mezi obchodním a vývojovým týmem, transformace projektových požadavků na technologické řešení;
  • Konzultace IT architektury, infrastruktury služby, identifikace a návrh zlepšení, aby se předešlo technickému dluhu;
  • Analýza API a dokumentace;
  • Mapování dat;
  • Analýza různých technických řešení potřebných pro projekt;
  • Kybernetická bezpečnost – Specifikace kontroly přístupu, koordinace penetračního testování a revize kódu, základní řízení rizik;
  • Ověřování a schvalování výstupů od partnerů nebo prodejců;
  • Interní komunikace a komunikace s partnery z hlediska technologického řešení.
Co budete potřebovat
  • 2+ roky pracovních zkušeností v IT (např. developer, architect, analyst, IT security specialist,);
  • Silné porozumění nejnovějším technologiím a vývojovým rámcům;
  • Schopnost komunikovat a řešit technologické problémy s lidmi bez technologických znalostí;
  • Dobré porozumění obchodní stránce softwarových produktů (rozpočet, časová osa, obchodní model);
  • Znalost UML (Component, Sequence, Class, Network diagrams etc.) a nástrojů CASE;
  • Zkušenosti s životním cyklem vývoje systémů (SDLC);
  • Znalost waterfall a agility (plánovaní Sprintů, backlog management, user stories, incremental releases);
  • Dobrá znalost nástrojů, jako jsou JIRA, Trello, GIT
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti, včetně porozumění publiku
  • Pokročilá psaná a mluvená angličtina, čeština je výhodou
Nice to have:
  • Základy QA testování
  • Základy SQL a JavaScript/Typescript
  • Znalost / zkušenost s Firebase
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Daniel Ondrůj

V oblasti vývoje software jsem více jak 8 let, kdy jsem především pomáhal startupům budovat jejich sny. Mým hlavním zaměřením byl vývoj backendu a mobilních aplikací. Začal jsem jako iOS vývojář a postupem času se posunul do role projektového manažera. Jsem nadšený z příležitosti využít a dále rozšiřovat mé znalosti a zkušenosti jako Software Architect ve ŠKODA AUTO DigiLabu. Můj zájem o technologie implementované do automobilů zde perfektně zapadá.

Jakub Macháček

Už od mala mě zajímalo, jak věci fungují, každé drobné věci jsem se snažil přijít na kloub a vždy mě bavilo hledat nové postupy a navrhovat nová řešení. To mi zůstalo i v dospělosti a s postupem času se z drobností staly velké projekty. V průběhu posledních několika let jsem působil jako designer a systémový analytik v top telekomunikačních firmách v Evropě. Začal jsem se pohybovat v oblasti product developmentu a stál jsem u zrodu několika úspěšných projektů, které jsme v rámci týmu dokázali přenést z pouhé myšlenky na papíře do reálného provozu. Vždy jsem se snažil přicházet s inovativním řešením, a i to byl jeden z důvodů, který mě přivedl do ŠKODA AUTO DigiLab, kde se potkávají inovace s realitou a tím si tak plním svůj sen.

HR person