Loading...
Marketing Performance Specialist - External (m/ž)
BeRider

Jsme BeRider. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století - bez emisí, dostupnou všem a s faktorem zábavy.

Rosteme, a proto hledáme nadšeného a analyticky zaměřeného kolegu, který si vezme za svou oblast online a performance marketingu, a tím nám pomůže získat nové zákazníky pro naše elektrické skútry.

Co budete dělat
  • Akvizice nových uživatelů napříč různými placenými kanály (Google Ads, Facebook, reklamy na Instagramu a další)
  • Monitorování, analyzování a reportování výkonnosti marketingu na základě hlavních KPIs (LTV, CAC, CPA adalší)
  • Udržení a zlepšování reportingu analytické infrastruktury (nastavení exportu dat a sledování údajů)
  • Odpovědnost za rozpočet performance marketingu, včetně přidělení rozpočtu pro jednotlivé kanály
  • Spolupráce s CMO, se zbytkem marketingového a BizDev týmu, s týmem vývojářů a s externími dodavateli pro implementaci marketingové strategie
Co budete potřebovat
  • 3+ letá zkušenost v oblasti online / výkonnostního marketingu
  • Expertní znalost GoogleAds a Facebook Ads
  • Pokročilé znalosti Google Analytics, Google Tag Manager, Firebase a MS Excel
  • Alespoň základní znalosti v Mixpanelu nebo Flury (nebo jiných mobilních analytických nástrojích)
  • Silné analytické dovednosti a schopnost je použít při vytváření závěrů a navrhování zlepšení
  • Schopnost rychle se učit a pracovat samostatně
  • Rodilý jazyk čeština a angličtina na pokročilé úrovni (minimálně B2 – Upper-Intermediate)
  • Výhodou:
  • Zkušenosti s marketingem mobilních aplikací a služeb
  • Zkušenost s některým z následujících nástrojů bude velkou výhodou: Power BI, Google Data Studio,Mailchimp, Hotjar, Chatfuel
HR person