Loading...
Marketing Performance Specialist - External (m/ž)
BeRider

Jsme BeRider. V Praze provozujeme službu sdílených elektrických skútrů, která lidem usnadňuje a zpříjemňuje cestování. Naším posláním je vytvořit městskou mobilitu 21. století - bez emisí, dostupnou všem a s faktorem zábavy.

Rosteme, a proto hledáme nadšeného a analyticky zaměřeného kolegu, který si vezme za svou oblast online a performance marketingu, a tím nám pomůže získat nové zákazníky pro naše elektrické skútry.

Co budete dělat
  • Akvizice nových uživatelů napříč různými placenými kanály (Google Ads, Facebook, reklamy na Instagramu a další)
  • Monitorování, analyzování a reportování výkonnosti marketingu na základě hlavních KPIs (LTV, CAC, CPA adalší)
  • Udržení a zlepšování reportingu analytické infrastruktury (nastavení exportu dat a sledování údajů)
  • Odpovědnost za rozpočet performance marketingu, včetně přidělení rozpočtu pro jednotlivé kanály
  • Spolupráce s CMO, se zbytkem marketingového a BizDev týmu, s týmem vývojářů a s externími dodavateli pro implementaci marketingové strategie
Co budete potřebovat
  • 3+ letá zkušenost v oblasti online / výkonnostního marketingu
  • Expertní znalost GoogleAds a Facebook Ads
  • Pokročilé znalosti Google Analytics, Google Tag Manager, Firebase a MS Excel
  • Alespoň základní znalosti v Mixpanelu nebo Flury (nebo jiných mobilních analytických nástrojích)
  • Silné analytické dovednosti a schopnost je použít při vytváření závěrů a navrhování zlepšení
  • Schopnost rychle se učit a pracovat samostatně
  • Rodilý jazyk čeština a angličtina na pokročilé úrovni (minimálně B2 – Upper-Intermediate)
  • Výhodou:
  • Zkušenosti s marketingem mobilních aplikací a služeb
  • Zkušenost s některým z následujících nástrojů bude velkou výhodou: Power BI, Google Data Studio,Mailchimp, Hotjar, Chatfuel
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
David Beška
David Beška

V oblasti marketingu a digitálních technologií se pohybuji více než 20 let. Zkušenosti jsem sbíral v oblastech médií, digitálních agentur následně i ve vlastní firmě. V roce 2018 jsem dostal možnost tyto praktické zkušenosti přenést do teamu ŠKODA AUTO DigiLab, kde se potkává svět digitálních technologií a automobilový průmysl - dva obory, které mě vždy velmi zajímaly. Mým úkolem je vést marketingový team, který má na starosti ATL, BTL, digitální kampaně, datovou analytiku, event marketing a určovat marketingovou strategii nejen pro ŠKODA AUTO Digilab, ale i pro konkrétní projekty, které v oblasti mobility, emobility a umělé inteligence postupně spouštíme.

Jan Charouz
Jan Charouz

Auta mě táhla už od dětství a i moje profesionální kariéra začala u automobilových závodů. Od té doby jsem sbíral zkušenosti z různých odvětví, například bankovnictví, development nebo gastronomie. Díky tomu jsem zjistil, co mě opravdu baví. Stavět nové projekty, které mají velký dopad na společnost. Proto je pro mě ŠKODA AUTO Digilab perfektní místo, kombinuje totiž oboje. V posledních pěti letech jsem se věnoval hlavně mobilitním službám. Stál jsem u zrodu P2P carsharingu HoppyGo a nyní mám na starosti BeRider- sdílené elektrické skútry.

Michal Krajsa

Během posledních 10 let jsem pracoval na různých marketingových pozicích v technologických startupech, softwarových firmách a marketingových agenturách. Soustředil jsem se především na výkonnostní kampaně, lead generation a tvorbu obsahu. Mojí největší vášní ale byly vždy auta, takže když se objevila příležitost spojit síly s ŠKODA AUTO DigiLab a propojit tak moje zkušenosti z IT firem a startupů s mým největším koníčkem, nemohl jsem odmítnout. V DigiLabu jsem součástí marketingového týmu, který ve spolupráci s projektovými týmy uvádí na trh nové služby zaměřené na mobilitu.

HR person