Loading...
Senior PHP Developer (m/ž)
HoppyGo

Jsme HoppyGo, jsme pionýrem a předním poskytovatelem P2P carsharingových služeb. Náš vozový park čítá již více než 1 500 automobilů a přes 60 000 uživatelů. Naše mise, ale zdaleka nekončí, naším cílem je neustále posouvat možnosti carsharingu dále – a to mimo jiné i z hlediska technologií a inovací.

NA ČEM BUDEME PRACOVAT

  • Odemykání vozů pomocí mobilní aplikace
  • Propojení carsharingu s autobusovou a železniční dopravou v jedné aplikaci
  • Expanze na evropský trh
  • A mnoho dalšího (Nápadů máme spousty)
To jsou jen některé z důvodů, proč rozšiřujeme naše řady o zkušeného programátora, který nám pomůže s back-endem naší platformy a tím se bude podílet na přiblížení carsharingu k běžné součásti každodenního života lidí.

NÁŠ TECH STACK: PHP 7.2 (Nette Framework), ReactJS, Swift, Kotlin, Java, MySQL, Redis, RabbitMQ, AWS, Firebase, Bitbucket, JIRA and Slack
Co budete dělat
  • Rozvoj a údržba našeho backend řešení
  • Zlepšování kvality kódu skrze psaní unit testů, automatizace a performing code reviews
  • Provádění technické analýzy pro vývoj nových featur
  • Měření a optimalizace performance
  • Sledování nejnovějších trendů a podílení se návrhy na vylepšování architektury našeho řešení
Co budete potřebovat
  • Objektová znalost programovacího jazyka PHP
  • Znalost verzovacího systému Git
  • Nutností je znalost SQL, výhodou je znalost MySQL
  • Zkušenost s PHP frameworky, za nás Nette 2.4
  • Zkušenosti s používáním REST API
  • Zkušenost s platebními branami a analytikami
  • Angličtina na úrovni, abys byl alespoň schopný domluvit se se zahraničními kolegy a přečíst si technickou dokumentaci

Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Daniel Ondrůj

V oblasti vývoje software jsem více jak 8 let, kdy jsem především pomáhal startupům budovat jejich sny. Mým hlavním zaměřením byl vývoj backendu a mobilních aplikací. Začal jsem jako iOS vývojář a postupem času se posunul do role projektového manažera. Jsem nadšený z příležitosti využít a dále rozšiřovat mé znalosti a zkušenosti jako Software Architect ve ŠKODA AUTO DigiLabu. Můj zájem o technologie implementované do automobilů zde perfektně zapadá.

Ondřej Šatera

Vývoji webových stránek a aplikací se věnuji od střední školy. Za tu dobu jsem si zkusil práci na různých zakázkách, které sahaly od běžných prezentačních webů až po eshopy a cloudové SaaS aplikace. Baví mě hledat efektivní řešení složitých problémů za použití nejmodernějších technologií. Proto jsem nastoupil do ŠKODA AUTO DigiLab, kde můžu moje zkušenosti využít na projektech s globálním dosahem.

David Kocich

Už během studia geoinformatiky jsem se kromě zpracování a analýzy dat věnoval i jejich vizualizaci a začal se více zajímat o programování webových a zejména mapových aplikací. Později jsem spolupracoval s několika mezinárodními týmy na projektech, které byly v různých stádiích vývoje, čímž jsem získal přehled v dalších technologií. Během své práce se vždy snažím hledat inovativní přístupy pro urychlení celého vývojového procesu. Práce v Digilabu je pro mě každodenní výzvou a možností podílet se na rozvoji pokrokových projektů. V Digilabu zastřešuji především vývoj v oblasti webových a hybridních mobilních aplikací, přičemž jsem stále nápomocný i v oblasti práce s geodaty.

img josef