Loading...
Social Media & Content Specialist - External (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab

Hledáme kolegyni nebo kolegu s nadšením pro sociálních sítě a tvorbu obsahu. Budete mít k ruce skvělého grafika i copywriterku a budete vytvářet a spravovat obsah na sociálních sítích především projektu BeRider, ale zapojíme vás i do projektů jako HoppyGo, Citymove, Uniqway a do správy kanálů ŠKODA AUTO DigiLab. Budete i pouštět a spravovat promované posty na Facebook a Instagramu, chystat soutěže, odpovídat na recenze a zprávy a spolupracovat s marktingovým týmem na dalších aktivitách.

Očekáváme samostatnost, nápady na témata, poutavé texty, cit pro vizuální stránku a smysl pro detail. Za to nabízíme možnost podílet se na jedinečných mobilitních projektech, flexibilní pracovní dobu, home office, neformální a přátelské startupové prostředí, volné minuty na BeRider a spoustu dalšího.

Co budete dělat
  • Řízení tvorby a publikace relevantního, originálního a kvalitního obsahu
  • Plánování a zavádění marketingové strategie pro sociální sítě
  • Úzká spolupráce s marketingovým oddělením na rozvoji kampaní na sociálních sítích za účelem dosažení stanovených marketingových cílů
  • Reportování výsledků ze sociálních sítí
  • Monitorování a analýza návštěvnosti sociálních sítí s cílem vybudovat komunitu fanoušků
  • Vytváření poutavého obsahu pro náš blog a newsletter, ve spolupráci s copywritery a designery
  • Community management, reagování na komentáře a dotazy, získávání zpětné vazby, předávání nápadů na vylepšení relevantním kolegům
Co budete potřebovat
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením jednoho nebo více účtů značky na sociálních sítích.
  • Dobrou znalost Facebooku, Instagramu, Twitteru, LinkedInu a dalších sociálních médií
  • Zkušenost s Facebook Business Managerem a jeho analytickými nástroji
  • Výborné písemné i verbální komunikační schopnosti
  • Orientaci na detail a pečlivost
  • Základní znalost Google Analytics
  • Výbornou znalost češtiny, pokročilou znalost angličtiny (alespoň B2 – vyšší středně pokročilý)
  • Vizuální cítění
  • Velkou výhodou je znalost grafických nástrojů (Photoshop, InDesign, Illustrator, Lightroom) a oko pro dobrou fotku
  • Výhodou jsou i zkušenosti s marketingem mobilních aplikací nebo mobilitních služeb
HR person