Loading...
UX / UI Designer Senior
ŠKODA AUTO DigiLab

Hledáme nadšeného a kreativního UX / UI Designera, který nám pomůže proměnit naše projekty v nové snadno použitelné produkty nebo služby, které přinášíme na trh. Je to skvělá příležitost k vytvoření funkčních i atraktivních funkcí, které řeší naše potřeby i potřeby zákazníků a pomáhají nám rozvíjet naše inovativní produkty a služby.

Co budete dělat
  • Příprava designových konceptů/wireframů/finálových designů nových funkcí či produktů
  • Spolupráce s ostatními členy týmu na vylepšování UX a UI současných projektů – např. BeRider, Citymove, HoppyGo a další
  • Návrh uživatelského rozhraní mobilních aplikací, webových stránek a landing page
  • Shromažďování zpětné vazby od uživatelů a stakeholderů
  • Identifikace a samostatné řešení problémů v oblasti UX a použitelnosti
  • Využívání dat z analytických nástrojů a uživatelského výzkumu k identifikování a prosazování změn a vylepšení na základě reálných dat
  • Příprava a realizace uživatelských výzkumů a testování použitelnosti, analýza výsledků a příprava reportů se zjištěnými informacemi
  • Finalizace designů do posledních detailů a jejich formulace do požadavků pro vývoj
  • Koordinace práce a udělování zpětné vazby ostatním designérům v týmu nebo externím kolegům
  • Blízká a strategická spolupráce s oddělením UX ve ŠKODA AUTO v definování synergií s projekty konektivity, mobility a klíčovými metrikami pro měření výkonu UX
Co budete potřebovat
  • Zkušenost na pozici UX/UI Designer nebo podobné pozici minimálně 4 roky
  • Znalost práce s nástroji Figma a Adobe (převážně Photoshop a Illustrator)
  • Zkušenost s uživatelským výzkumem, organizací a realizací testů použitelnosti (Lookback, Maze, OptimalWorkshop nebo podobné)
  • Znalost práce ve Webflow a Productboard výhodou
  • Schopnost kreativně řešit problémy, objektivně posuzovat různé varianty návrhů a srozumitelně objasnit vaše rozhodnutí ústní či písemnou formou
  • Znalost specifik a základních technických omezení mobilních platforem
  • Organizovanost, schopnost pracovat samostatně ale i úzce spolupracovat s produktovými vlastníky a vývojovými týmy
  • Schopnost pružně reagovat na změny priorit projektů v závislosti na neustále se měnící prostředí
  • Porozumění a souznění s principy User Centered Designu a Design Thinkingu
  • Základní znalost práce s analytickými nástroji jako Google Analytics, Firebase, Hotjar, PowerBI
  • Nutná znalost anglického jazyka, znalost českého jazyka výhodou
HR person