Loading...
Data Analyst (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab

Hledáme nadšeného kolegu/kolegyni na pozici Data Analyst s pokročilou schopností chápat obchodní obsah, který bude podporovat společnost ŠKODA AUTO DigiLab při využívání údajů za účelem dodávání praktických informací, které mají vliv na obchodní rozhodnutí.  Jedná se o skvělou příležitost pro rozvíjení podniku s okamžitě viditelným dopadem.

Co budete dělat
  • Úzce spolupracovat s týmy IT/řízení projektu v průběhu navrhování služeb/projektu a rozvoje aplikací pro zajištění zavádění požadavků na shromažďování údajů
  • Navrhovat automatizovaná řešení v oblasti podávání zpráv / vytváření přehledů a úpravy/nastavování odpovídajících KPI a ukazatelů pro měření výkonnosti našich projektů – např. BeRider, Citymove a mnohé další.
  • Extrahovat informace z údajů, spolupracovat na rozvoji nejmodernějších prediktivních systémů pro rozvoj tržeb společnosti ŠKODA AUTO DigiLab a komunikovat dopady a doporučení.
  • Aktivně shromažďovat dotazy z jednotlivých projektů a dodávat analýzy ad hoc údajů a nové informace pro rozvoj výkonnosti našich projektů (HoppyGo, BeRider, citymove a další) za účelem formování budoucí mobility.
Co budete potřebovat
  • Kritické, aktivní myšlení a schopnost soustředit se na detail,
  • Selský rozum
  • Znalosti práce s noSQL (Elasticsearch, MongoDB nebo obdobnými vyhledávači) a schopnost psát komplexní skripty v programu SQL / Python,
  • Analytické dovednosti – schopnost chápat obchodní kontext a vytvářet KPI podle obchodních potřeb,
  • Pokročilé zkušenosti s vizualizací nástrojů, jako je PowerBI,
  • Znalost angličtiny je nutností, čeština je výhodou.

NICE TO HAVE:

  • Zkušenosti s nástroji Google Analytics a Facebook Analytics
  • Dovednosti v oblasti umělé inteligence nebo strojového učení.
Náš tým
Poznejte lidi, kteří by mohli být vašimi novými kolegy
Iva Benešová

Během mé více než 20 let trvající kariéry jsem získala bohaté zkušenosti v oblasti Automotive. Kromě oblastí nákupu a kvality, jsem většinu své kariéry pracovala v oblasti financí. V této oblasti jsem pronikla nejen do tajů finančního řízení velkých korporátních celků, ale i do finančního vedení dceřiných/zahraničních společností a do financování budoucích projektů - to vše jak v oblasti produkce automobilů, tak v oblasti digitalizace. V posledních letech se také paralelně věnuji vedení neziskové společnosti a samostatnému podnikání v oblasti umělecké produkce. Věřím, že nás bude digitální svět v následujících letech obklopovat a ovlivňovat sále více a proto je nesmírně důležité, aby tak významná firma jako je ŠKODA AUTO držela stále krok s rychlým rozvojem v této oblasti. Posláním firmy ŠKODA AUTO DigiLab je být efektivní akcelerátorem, který obohatí standartní business mateřské firmy o nejnovější poznatky z progresivního rozvoje digitálního světa a mobilitních služeb.

HR person