Loading...
Data Analyst (m/ž)
ŠKODA AUTO DigiLab

Hledáme nadšeného kolegu/kolegyni na pozici Data Analyst s pokročilou schopností chápat obchodní obsah, který bude podporovat společnost ŠKODA AUTO DigiLab při využívání údajů za účelem dodávání praktických informací, které mají vliv na obchodní rozhodnutí.  Jedná se o skvělou příležitost pro rozvíjení podniku s okamžitě viditelným dopadem.

Co budete dělat
  • Úzce spolupracovat s týmy IT/řízení projektu v průběhu navrhování služeb/projektu a rozvoje aplikací pro zajištění zavádění požadavků na shromažďování údajů
  • Navrhovat automatizovaná řešení v oblasti podávání zpráv / vytváření přehledů a úpravy/nastavování odpovídajících KPI a ukazatelů pro měření výkonnosti našich projektů – např. BeRider, Citymove a mnohé další.
  • Extrahovat informace z údajů, spolupracovat na rozvoji nejmodernějších prediktivních systémů pro rozvoj tržeb společnosti ŠKODA AUTO DigiLab a komunikovat dopady a doporučení.
  • Aktivně shromažďovat dotazy z jednotlivých projektů a dodávat analýzy ad hoc údajů a nové informace pro rozvoj výkonnosti našich projektů (HoppyGo, BeRider, citymove a další) za účelem formování budoucí mobility.
Co budete potřebovat
  • Kritické, aktivní myšlení a schopnost soustředit se na detail,
  • Selský rozum
  • Znalosti práce s noSQL (Elasticsearch, MongoDB nebo obdobnými vyhledávači) a schopnost psát komplexní skripty v programu SQL / Python,
  • Analytické dovednosti – schopnost chápat obchodní kontext a vytvářet KPI podle obchodních potřeb,
  • Pokročilé zkušenosti s vizualizací nástrojů, jako je PowerBI,
  • Znalost angličtiny je nutností, čeština je výhodou.

NICE TO HAVE:

  • Zkušenosti s nástroji Google Analytics a Facebook Analytics
  • Dovednosti v oblasti umělé inteligence nebo strojového učení.
HR person